Arda Turan’dan flaş Fatih Terim açıklaması!

Arda Turan’dan flaş Fatih Terim açıklaması!

Galatasaray’ın eski futbolcusu şu an resmi olarak Barselona’nın haklarına sahip olduğu Arda Turan’dan Fatih Terim açıklaması.

Arda Turan Başakşehir’le sözleşmesinin fes edilmesi sonrası serbest kalmıştı lakin futbolcunun bonservisi hala Barselona’da bulunuyor.

Futbolcu Arda Turan, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kendisine “Bekle” dediğini ve bu yüzden kendisine gelen teklifleri henüz değerlendirmediğini belirtti.

Uzun süredir bireysel çalışmalar yaptığını dile getiren yıldız futbolcu, Özdenak’a “Birçok teklif geldi ancak bunların hiçbirini değerlendirmedim. Fatih Hoca ‘Bekle’ dedi ve bekliyorum. Ben G.Saray’ın evladıyım. Para önemli değil, G. Saray önemli. Sarı-kırmızılı formayı yeniden giymek için can atıyorum” dedi.

Barcelona ile sözleşmesi Haziran 2020’de sona erecek Arda “Transferim gerçekleşirse Fatih Hocamı ve büyük Galatasaray taraftarını mahcup etmem. Galatasaray’a hizmet etmek için her şeyi yaparım. Galatasaray’ın başarıları için savaşırım. Kalbim her zaman Galatasaray’la atıyor” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN