Beşiktaş’ta Lüks Bir Otelde Taciz Edilen Kadın Yaşadıklarını Twitter’dan Paylaştı

Beşiktaş’ta Lüks Bir Otelde Taciz Edilen Kadın Yaşadıklarını Twitter’dan Paylaştı

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan bir lüks otelde çalışan Kadın, otelin yöneticisi tarafından tacize uğradı. Kadın tacize ilişkin Beşiktaş polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Medyablok haber sitesinde yer alan habere göre, Beşiktaş’ta lüks bir otelin yöneticisi Mustafa Y. otel çalışanı 24 yaşındaki K.C’yi taciz ettiği iddia edildi. Tacizi gören diğer çalışanların müdahalesi genç kadını kurtardı. Olay sonrası genç kadın berşiktaş polis merkezine giderek Mustafa Y’den şikayetçi oldu. Şikayet üzerine gözaltına alınan Mustafa Y. adliyeye sevk edildi. Adliye’de mahkemece tutuklanan Mustafa Y cezaaevine gönderildi.

Olaya ilişkin K.C sosyal medya hesabı üzerinden yaşadıklarını anlattı. Genç kadın şunları paylaştı:

1-Çalıştığım şirketin yöneticisi tarafından cinsel saldırıya uğradım ve darp edildim. Şahıs alkollüydü ve ilk önce elle ve sözlü bir şekilde tacizine uğradım. Ona yüz vermedim ve ondan kaçtım. Beni defalarca yanına çekmeye çalıştı, ona istemediğimi belirttim.

2-Hatta çalışma arkadaşlarımdan biri rahatsız olduğumu anladı ve o da beni o adamın yanından uzaklaştırmaya çalıştı. Ona teşekkür ettim ama sonra yönetici beni ondan uzaklaştırdığını anlayıp onu bundan alıkoydu.

3-Yaşadığım cinsel saldırı sonucu boğazımı sıkmaktan, boğazımı zorla öpmekten izler mevcut ve göğsümün üst tarafında tırnak izleri vardı. İç bacağımda da kızarıklıklar vardı. Gittiğimiz doktor savcılıktan izin almadan özel bölgeyi muayene edemeyeceğini söyledi.

4-Darp raporu aldım. İfademi verdim. Olayı yaşayan diğer kız arkadaşımla beraber sabaha kadar karakolda, hastanede tek başımıza mücadele ettik. O gece eve tek başıma bir taksi ile şüphe ve endişe içinde titreyerek döndüm. Psikolojik anlamda çöküntüdeyim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN