Beyoğlu’nda kadına karşı şiddet: 2 saldırgan serbest

Beyoğlu’nda kadına karşı şiddet: 2 saldırgan serbest

İstanbul Beyoğlu’nda yabancı uyruklu iki kadın, iki erkek tarafından sokak ortasında feci şekilde darp edildi. Darp olayı ile kadınlar ve saldırganlar arasındaki kovalamaca güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay dün saat 11.00’da meydana geldi. Beyoğlu’nda 2 erkek, yabancı uyruklu 2 kadını darp etmeye başladı. Araya giren esnaf ilk başta kadınları korumaya çalıştı. Saldırganlardan biri, kadına tekme tokatla saldırırken, diğer saldırgan önce yumruk attığı kadını daha sonra bir iş yerinin camına fırlattı. Kırılan cam kadını hafif yaraladı. Kadın koşarak kaçarken saldırgan eline aldığı cam parçası ile kadını kovalamaya başladı.

Saldırganın kadını darp ettiği sırada kadının arkadaşı, kadını korumak istedi ancak saldırgan, arkadaşını korumak isteyen kadının yüzüne cam parçası ile vurdu. Kadının karşılık vermesiyle yere düşen saldırgan, diğer kadını kovalamaya devam etti. Yine kadın arkadaşını korumak için araya giren kadın bu sırada yere düştü. Saldırgan yere düşen kadına tekmeler atarken araya giren bir vatandaş kadını kurtardı. Kadınlar daha sonra koşarak ortadan kayboldu. Saldırganlar ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine direndi. Taraflar birbirinden şikayetçi olmayınca 2 saldırgan serbest bırakıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN