LeBron James’ten Kobe Bryant’a Duygusal Veda

LeBron James’ten Kobe Bryant’a Duygusal Veda

NBA’in unutulmaz efsanesi Kobe Bryant’ın ani ölümünün etkileri devam ediyor. 42 Yaşındaki eski basketbolcu helikopter kazasında yaşamını yitirmişti.

Kobe Bryant’ın en yakın arkadaşlarından biri olan LeBron Jamesi se sosyal medyadan yaptığı duygusal paylaşımla dostuna veda etti.

Lakers’ın 23 numarası Lebron James, “Hazır değilim ama başlayalım. Buraya bir şeyler yazmayı deniyorum ama her seferinde ağlıyorum. Seni, Gigi’yi, arkadaşlığımızı, bağımızı, kardeşliğimizi düşünüyorum. En son pazar sabahı Philadelphia’dan Los Angeles’a dönmeden önce sesini duydum. Bizim son konuşmamız olacağı aklıma gelmezdi. Kalbim kırık, yıkıldım.” dedi.

James Mesajını “Seni seviyorum kardeşim” diye sürdüren LeBron James, “Kalbim Vanessa ve çocuklarla birlikte. Senin mirasını devam ettireceğime söz veriyorum. Bizim ve Los Angeles Lakers için çok şey ifade ediyorsun. Bu yükü alarak yola devam etmek benim sorumluluğum. Lütfen beni cennetten izle ve bana güç ver. Söylemek istediğim çok şey var ama şu anda yapamıyorum.” ifadeleriyle duygularını paylaştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN