‘PKK’lı terörist HDP milletvekilinin evinden çıktı’ iddiasına fotoğraflı yanıt

‘PKK’lı terörist HDP milletvekilinin evinden çıktı’ iddiasına fotoğraflı yanıt

HDP Milletvekili Murat Sarısaç, “PKK’lı terörist HDP’li milletvekilinin evinden çıktı” başlığı ile servis edilen haberlere sosyal medyadan yanıt verdi.

HDP Van Milletvekili Murat Sarısaç, aracının önü kesildikten sonra gözaltına alınan PM üyeleri Yunus Durdu’ya dair “PKK’lı terörist HDP’li milletvekilinin evinden çıktı” başlığı ile servis edilen haberlere tepki gösterdi.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Van Milletvekili Murat Sarısaç’ın dün günlerdir kendisini takip eden bir aracı ve içerindekileri görüntüleyerek teşhir etmesi sonrasında aracının önü kesilerek PM üyesi Yunus Durdu gözaltına alınmıştı.

Yaşanan bu olay akabinde gözaltına alınan PM üyesi Durdu için havuz medyasında “PKK’lı terörist HDP’li milletvekilinin evinden çıktı” başlıklı haberler servis edildi. Sarısaç, servis edilen bu haberlere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Sarısaç, Twitter hesabından şu paylaşımda bulundu:

“Evdeki terörist, diye lanse etmeye çalıştıkları arkadaşımız #YunusDurdu sahada bizimle çalışan PM’mizdir. Sizin hem hilelerinizle baş edicez hem de size karşı asla boyunda eğmeyeceğiz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN